10 דברים שכדאי לדעת לפני חג ההודיה הראשון שלך בקנדה

חג ההודיה יכול להיות מבלבל עבור קנדים חדשים ומבקרים בקנדה. לרוב המדינות אין חג כמוהו. יכול להיות שפשוט מתחשק לך לדלג על כל העניין. אבל זה חג חשוב בקנדה, ואם תקחו חלק בחגיגות, תרגישו כאן הרבה יותר בבית.

חג ההודיה הקנדי הראשון שלך יהיה שמח יותר אם תדע כמה דברים:

  1. זה יום שני השני באוקטובר. אז זה בכל שנה בתאריך אחר. בשנים הראשונות שחייתי בקנדה, לא הבנתי שחג ההודיה מתקרב עד שראיתי מודעות על תרנגולי הודו. בדוק את היומן שלך והיה מוכן.
  2. זה חג סטטי (חוקי). בתי הספר ורוב העסקים יהיו סגורים. חלק מהחנויות, במיוחד בתי מרקחת וסופרמרקטים, נשארות פתוחות. אבל בסופרמרקטים כנראה לא יהיו יותר תרנגולי הודו. (ראה מס‘ 5.)
  3. זה לא רק לחברי כנסייה. למרות שחג ההודיה התחיל כדי להודות לאלוהים, הוא התחיל על ידי הממשלה, לא על ידי שום דת. גם לא-נוצרים ואנשים חסרי דת חוגגים את חג ההודיה.
  4. הארוחה המסורתית היא הודו צלוי. בדרך כלל ממלאים את ההודו במלית העשויה מלחם ותבלינים. (אפשר לקבל מלית מיידית.) בטטה, רוטב חמוציות ופאי דלעת הם גם חלקים מסורתיים בארוחה.
  5. אם אתה אחראי על קניית ההודו, אתה צריך לעשות זאת לפחות שבוע לפני חג ההודיה. זה יכול להיות קשה מאוד למצוא הודו, או אפילו חתיכות של הודו, בחנויות כמה ימים לפני חג ההודיה. כמו כן, הפשרה של הודו קפוא עשויה להימשך מספר ימים.
  6. חג ההודיה הקנדי שונה מחג ההודיה האמריקאי. זה כמובן מוקדם יותר, אבל זה לא הכל. חג ההודיה בארה“ב נחגג לראשונה על ידי קבוצת מתנחלים בשם הצליינים. הם היו קבוצה דתית שלבשה בגדים מיוחדים. האמריקאים רואים תמונות רבות שלהם סביב חג ההודיה שלהם. חג ההודיה הקנדי הראשון נחגג על ידי מרטין פרובישר, חוקר, וצוותו. אנחנו לא רואים הרבה תמונות שלהם.
  7. אף אחד לא מצפה לכרטיס או מתנה. אולי תראה כרטיסי חג ההודיה בחנויות, אבל שליחתם אינה מנהג, כפי שקורה בחג המולד.
  8. חג ההודיה חשוב לילדים. אם יש לך ילדים בבית הספר, הם ישמעו הרבה על חג ההודיה. הם יערכו פרויקטים של אמנות חג ההודיה וישמעו על חגיגות של משפחות אחרות. הם בטח ישמחו לעזור לכם להתכונן לחג.
  9. הקנדים מצפים לבלות את חג ההודיה עם משפחותיהם. אנשים עשויים לבקר קרובי משפחה מחוץ לעיר. כל מי שעובד בחג ההודיה חייב לקבל כסף נוסף. אם אתה מתארח אצל משפחה קנדית, הם בטח ירצו שתאכל איתם ארוחת ערב, לפחות.
  10. הדבר הכי חשוב: זה יום ליהנות ממנו. נסה לא להרגיש לחץ. חג ההודיה אינו עניין של יום מושלם. זה קשור להכרת תודה על הדברים הטובים בחייך. ויש הרבה דברים טובים בחיים בקנדה.

Source by Jane Wangersky

About admin

Check Also

ציור אסלאמי או מזרח-קרוב – מיניאטורה פרסית – מסורת יצירתית מהמזרח התיכון

מיניאטורה פרסית – המבוא מיניאטורה פרסית היא ציור קטן המתאר נושאים מיתולוגיים ודתיים מהמזרח התיכון …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Recent Comments