שלבים למכירת קרמי שיזוף בסלון שלך

צור סביבה טובה

הקמת סביבה עם המוצרים והעובדים הנכונים הם הכרחיים לניהול סלון מבוסס. סלון מבוסס יעניק ללקוחות שלך חוויה נהדרת ותגרום להם „להפיץ את הבשורה“. כמו כן, יותר לקוחות פירושו יותר מכירות. ההישרדות והרווח של כל סלון מסתכמים במכירות מוצרים ולא במכירות שירות. השירותים ישלמו עבור צרכים הכרחיים כמו החלפת מנורות וחשבונות חשמל, אבל מכירות הקרמים הן המקום שבו הכסף נמצא. לשאת מוצרים הקשורים לתהליך השיזוף בתוך הבית בלבד. ראיתי כל כך הרבה סלונים נושאים דברים שלדעתם קשורים לעסק אבל ממש לא (כמו בגדי ים, כפכפים וכו‘). לא רק שזה מוציא את הפוקוס מקרמי השיזוף שלך, אלא שאתה מזכיר להם את החוף (המתחרה שלך). נכנסתי ליותר מדי סלונים עם חבורה של בגדי ים ב-70% הנחה כי הם פשוט לא נמכרו! במקום זאת, לשאת מבחר של מספר סוגים של קרמים, קרמים לכל סוג עור ולכל העדפה. כמו כן, כלול מוצרים מיוחדים שהבורסקאים יכולים להשתמש בהם בזמן קבלת הפעלות.

חלק חשוב נוסף בהקמת סביבה טובה הוא בחירת העובדים הנכונים. לקוחות ימשיכו לחזור אם החוויה שלהם נהדרת, והחוויה הזו כוללת את האינטראקציה עם העובדים שלך. היזהר את מי אתה שוכר וודא שהוא מתאים לעבודה. הם חייבים להיות מאוד אישיים עם הלקוחות ולספק מקום נקי לשיזוף. כאשר אתה מוצא עובד טוב, עשה כל שביכולתך כדי לשמור עליו כי קשה למצוא אותם! העובדים כל כך חשובים כי הם אלו השולטים במכירות וברווחים שלך.

צור קשר עם הלקוחות

המפתח למכירת קרמים ללקוחות שלך הוא יצירת מערכת יחסים איתם. על ידי יצירת קרבה, אתה והלקוחות שלך תרגישו פתוחים לשאול שאלות. ראשית, עליך לזכור שאינך יכול למכור ללא תקשורת! לפני שאתה והעובדים שלך פשוט הכנס לקוחות למחשב ובדקו את המשקפיים שלהם, שאל אותם שאלות. התחל עם שאלות פשוטות כגון, „באיזה סוג קרם אתה משתמש היום?“ ו“איך אתה אוהב את הקרם שאתה משתמש?“ היו מוכנים להגיב לתשובות שונות. הם לא יגידו לך בדיוק מה הם רוצים בפעם הראשונה שתשאל אותם שאלה, אבל כשהם מגיעים לעתים קרובות, בקרוב תדע למה הם משתזפים ואיזה סוג של שיזוף הם מנסים להשיג. עם המידע הזה אתה יכול להמשיך ולהציע מוצרים שמתאימים להם. ישנם קרמים שונים עבור אנשים שונים, ותפקידכם והעובד שלכם לברר מה הם מחפשים.

הכר את הקרמים שלך

לאחר שיצרת את הקשר הזה, הגיע הזמן למכור. ראשית, אתה רוצה ללמד את הלקוחות שלך על החשיבות של מוצרי שיזוף מתקדמים. שאלו את הלקוח איזה סוג קרם הוא מחפש והקשיבו לצרכיו. הצע את המוצר המתאים להם והסביר להם את התכונות והיתרונות של אותו מוצר. כדי להיות מסוגלים לכל זה, אתה והעובדים שלך צריכים להיות מאומנים ביסודיות על כל קרם שאתה נושא. רוב החברות יוצאות עם סרטוני הדרכה הנגישים באינטרנט, בדוק עם המפיץ שלך. קיום פגישות מכירות וצפייה בסרטונים האלה ישאיר את העסק שלך צעד אחד לפני המשחק. משחק תפקידים עם העובדים שלך בזמן השבתה ותן להם מצבים מציאותיים שעלולים להתרחש. ככל שהם יתרגלו, כך הם ירגישו נוח יותר כשהמצב אכן מתרחש. לבסוף, דע אילו קרמים מוכרים ואיזה לא. קבלו מבצעים על מוצרים שלא מצליחים והציגו חדשים ופופולריים יותר לעתים קרובות. תעשיית השיזוף משתנה ללא הרף עם הצגת מוצרים חדשים וטכנולוגיה מתקדמת יותר; לכן, החברות שיכולות לשמור על המדפים והידע שלהן מעודכנים לא יישארו מאחור.


Source by Candice Mascolo

About admin

Check Also

קפלות של האיים הקיקלאדים

מולבן על ידי השמש היוונית, לפעמים לצד הגל ולפעמים יושבים על ראש הר או חבויים …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Recent Comments