קפריסין לחגים ואורח חיים אידילי

האי היפה קפריסין שוכן בים התיכון, הוא משתבח עד 300 ימי שמש בשנה מה שהופך אותו לאי לכל עונות השנה.

מדי שנה האי של אפרודיטה מושך ללא מאמץ נופשים וגולים בהמוניהם; הם באים בחיפוש אחר הנוף המדהים, ההיסטוריה המדהימה, מזג האוויר הפנטסטי, האנשים החמים והמסבירי פנים ואורח החיים הקפריסאי האידילי.

אם אתם מחפשים את נקודת החופשה הבאה שלכם או מקום מושלם לחיות בו בשמש, הנה חמש סיבות מובילות לשקול את קפריסין.

1) בקפריסין יש את האקלים המושלם: בחודשי הסתיו והחורף הקצרים הטמפרטורה לעולם לא יורדת כל כך נמוכה עד שעצי הפרי העדינים לא מצליחים לספק את יבולם המתפתח ובקיץ הטמפרטורה לעולם לא מזנקת כל כך עד שפריחת היסמין והבוגנוויליה ​​היפהפיות נבולות. .

מכיוון שמזג האוויר בקפריסין נחשב לכל כך בריא, זה כבר מזמן אי מועדף על כל המשפחה, לא חם מדי למי שמחפש יעד אידילי לפנסיה וגם לא קר או רטוב מדי למי שמחפש לברוח לשמש .

2) עם חברות תעופה זולות המשרתות כעת את שדות התעופה ברחבי קפריסין, יוון וטורקיה, האי נגיש בקלות ובזול מיבשת אירופה ויש כמה טיסות המשך ישירות ורבות לצפון אמריקה, אוסטרליה והמזרח התיכון, מה שהופך אותו ליעד קל לְהַגִיעַ.

3) קפריסין הייתה מיושבת לפחות ב-9,000 השנים האחרונות וכתוצאה מכך היא משופעת בהיסטוריה, עשירה בתרבות ובקסם ומתהדרת בשפע של אתרים היסטוריים מעניינים, טירות, מבצרים וחורבות.

יש כל כך הרבה מה לעשות ולראות בקפריסין שנופשים חוזרים לעתים קרובות ורבים מחליטים להתיישב דרך קבע באי המדהים הזה.

4) האי של אפרודיטה עשיר גם בחי ובצומח; יש בו מינים נדירים רבים של סחלב למשל, כמו גם ביתם של עופות דורסים נדירים, ינשופים, פלמינגו ופרפרים. באביב ובסתיו טיולי הליכה פופולריים מאוד בקרב אלו שרוצים לחוות את קפריסין מקרוב ואישי, ולרכסי ההרים טרודוס וקירניה יש שבילים רבים לחקור ונופים לחוות.

5) אורח החיים הקפריסאי נינוח, חם, ידידותי ומסביר פנים. האנשים הקפריסאים נהנים מקצב חיים נינוח שכולנו יכולים לקנא בו… כשהם מגיעים לקפריסין בחופשה או כדי לחיות אנשים מגלים שהם מסתגלים במהירות לארוחות צהריים ארוכות וערבים בילויים בחוץ תחת הכוכבים ונהנים ממזה של מנות מקומיות, כמה קפריסאיות משובחות יין וחברת חברים טובים.

כיעד לחופשה הבאה שלכם או מדינה שכדאי לשקול לגור בה למי שמחפש אורח חיים נינוח ואידילי יותר, בקפריסין יש באמת הכל!


Source by Rhiannon Williamson

About admin

Check Also

Fort Jesus – גן העדן לתיירות החופים

ידוע בתור הקסם התיירותי הפופולרי ביותר במומבסה, פורט ישו הוא כנראה פיסת ההיסטוריה השמורה ביותר …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Recent Comments