נקודות ספארי לירח דבש בקניה

ספארי ירח דבש בקניה? לא צריך להפריע לך. במדינה הזו יש מקומות רבים שיתאימו באופן מושלם לירח דבש. למרות שאזור החוף של מומבסה וערים שכנות אחרות הוא מבחר עבור רבים, יש נקודות ייחודיות אחרות הפרוסות בכל רחבי המדינה.

החל מהנקודה הפופולרית הזו, החוף של קניה, לירח הדבש יש כמה מהמלונות והלודג’ים הטובים ביותר לבחירה, שלא לשכוח להזכיר מאות פעילויות כדי להפוך את ספארי ירח הדבש שלהם לבלתי נשכח. במומבסה למשל, יש אפשרות לבקר באתרים ההיסטוריים, מבצר ישו וחורבות גדי, לבקר בכפרי מיג’יקנדה לחוויה תרבותית, בפארק האלי או בפארקים ימיים. כל זה בתוספת מלונות מהשורה הראשונה, במיוחד בחוף הדרומי עם הנוף הפנורמי של האוקיינוס ​​ההודי הוא נפלא.

בלילה, ארוחת ערב על סירה היא חלק מהנסיונות הממתינות למשפט שלך. כל זה בתוספת נקודות מים כמו שנורקלינג, צלילה, גלישת רוח ודיג בים עמוק הם חלק מהחוויות הקלאסיות.

מול עיר החוף של מומבסה לכיוון ניירובי, הפארק הלאומי צבו (הגדול בקניה) הוא מקום ייחודי נוסף. ספארי קמפינג בשילוב עם מעקב אחר בעלי חיים וטיולי ציד הם יוצאי דופן. כאן, מעיינות מזימה הם נווה מדבר במדבר עם מים כל כך צלולים שאפשר לראות בבירור את קרקעית הבריכה ואמבטיה במימיה המרפאים מרגיעה. יש לך גם אפשרות לבקר במערות שבהן אדם אוכל אריות הסתיר פעם קורבנות במהלך בניית מסילות הרכבת של קניה אוגנדה.

בעמק השבר, אגם נאיוושה הוא עוד נקודה לירח דבש. למרות שלא התגלה על ידי רבים, לאגם הזה יש כמה מלונות שמקיפים אותו והם מושלמים לזוגות. ביניהם יש את אכסניית Elsamere, ביתם של ג’וי ז“ל וג’ורג‘ אדמסון ז“ל. בלודג‘, אפשר לבקר במוזיאון הפרטי שלהם כדי לצפות באוסף ספרי אמנות ופריטים אישיים אחרים של בני הזוג. בלודג‘, ספארי שייט בסירה לאי הסהר בבעלות פרטית היא הפעילות העיקרית. באגם ובחופיו נמצאים מאות גזעי ציפורים והיפופוטמים.

ב-Naivasha, אפשר לבקר בפארק הלאומי המפורסם Hells Gate. פארק זה פופולרי ומתאים ביותר לטיפוס צוקים, ספארי טיולים, צפרות, ספארי רכיבה על סוסים וספארי קמפינג.

הבחירה האחרונה שלי היא הפארק הלאומי אגם נאקורו. זהו גן עדן עולמי של צופי ציפורים המכיל אלפי פלמינגו וחיות בר. קמפינג בפארק הזה הוא לא רק בלתי נשכח אלא גם נותן הזדמנות לבלות את הלילה עם חיות בר בסביבתם הטבעית.

ספארי ירח דבש בקניה שווה ניסיון.


Source by Felix Shivachi Litali

About admin

Check Also

Fort Jesus – גן העדן לתיירות החופים

ידוע בתור הקסם התיירותי הפופולרי ביותר במומבסה, פורט ישו הוא כנראה פיסת ההיסטוריה השמורה ביותר …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Recent Comments