נסיעה לטורקיה – קוסדאסי

חלק ממנה באירופה והחצי השני באסיה, טורקיה היא מדינה אטרקטיבית שמדברת על עבר מגוון באופן מסורתי. קו הרקיע של טורקיה בולט עם כיפות, ארמונות, צריחים ומגדלים המציגים את ההון והעושר של הירושה של המדינה. מומלץ ליהנות מטורקיה בחודשי הקיץ כאשר מזג האוויר חם ומתון

העיר הראשית בטורקיה, איסטנבול היא עיר עכשווית המציגה שפע של ערעורים. רוב אטרקציות המטיילים הנערצות באיסטנבול נמצאות בעיר העתיקה. האנדרטה הסמלית ביותר של העיר היא איה סופיה, כנסייה קודמת שהוסבה כעת למוזיאון. איסטנבול ידועה גם בזכות המסגד הכחול המפואר והמרשים שלה, המכתיב את הנוף העירוני עם הכיפה החשובה והמינרטים הרבים שלה. המסגד הכחול נחשב היטב כאחד מדגמי הפרימיום של עיצוב מבני טורקי, והוא אטרקטיבי באופן ניכר.

מסגד נוסף שביקר נפוץ בעיר הוא מסגד סולימאן, הממוקם אף הוא בעיר העתיקה. מלון גדול למחשבה באזור הוא ארבע העונות איסטנבול, שהפך מבית כלא טורקי למלון דלוקס נפלא ומרשים בסגנון טורקי. עם השירות ללא רבב, החדרים הרגועים והמיקום הראשי שלו, Four Seasons Istanbul הוא אחד המלונות המצוינים ביותר בטורקיה. חובבי קניות יעריכו את איסטנבול בשל מגוון הבזארים בחצר ומרכזי הקניות שלה. בין הקניונים המפוארים ביותר בעיירה נמצא קניון Akmeskez, אשר הפך להיות אחד הקניונים החשובים בעולם כולו.

אם יש לכם העדפה לחופשה נטולת מתחים יותר, שקול לצאת אל קוסדסי, עיר קטנטנה על חוף הים בחלקה החיצוני של איסטנבול. קוסדאסי היא נקודה ראשונית אהובה להפלגות בים התיכון, והיא המקום האידילי לבריחה בקיץ. Kusadasi מתגאה בעודף של אתרי נופש על החוף שהם בין המלונות האופטימליים בטורקיה. מלונות מפוארים בקוסדסי מורכבים ממלון Sealight הנוח, The Pine Bay Holiday Resort ומלון Fantasia Deluxe. בחודשים הקרירים, לקוסאסי יש פסטיבל היאבקות גמלים נערצת. במרחק נסיעה קצרה מקוסדאסי נמצאת העיירה המפורסמת אפסוס, שבה שרידי ויטרינות שנשמרו מראשית התקופה היוונית והרומית. אתה יכול ללכת ולראות את מקדש ארטמיס ואת בית מריה הבתולה כאן.

טורקיה דואגת לאוהבי האוכל, לחובבי הקניות, לחובבי ההיסטוריה ולחובבי החוף. טורקיה מציגה מגוון תוסס של תרבויות, מונומנטים משמעותיים ומלונות מצוידים היטב, ומתגלה כיעד נופש מרהיב עבור רווקים, זוגות ומשפחות באותה מידה.


Source by Lisandro Steve

About admin

Check Also

שלבים למכירת קרמי שיזוף בסלון שלך

צור סביבה טובה הקמת סביבה עם המוצרים והעובדים הנכונים הם הכרחיים לניהול סלון מבוסס. סלון …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Recent Comments