מהי מכונת קפה קפוצ’ינו הטובה והמשתלמת ביותר?

רוב האנשים נהנים מכוס קפוצ’ינו בטעם כל בוקר. ישנה מגבלה מסוימת במספר יצרני הקפוצ’ינו הטובים. יש מכונות קפה שעובדות גם כמכונת קפוצ’ינו אבל הטעם לא כל כך משביע.

אנחנו נקל על העבודה שלך. בדקנו מה יש למכונת הקפה להציע ומבשלות הקפוצ’ינו הבאות הוכרזו כטובות ביותר בגלל המחיר והיעילות שלה בהכנת כוסות קפוצ’ינו נהדרות.

דלונגי

Delonghi מציעה קו של מכונות קפוצ’ינו ואספרסו. אתה יכול לבחור מבשל EC5 מונע על קיטור, מבשל Delonghi EC140B או EC155 מכונת אספרסו וקפוצ’ינו. אלו דגמי המוצרים שקיבלו דירוגים טובים.

המחירים סבירים. אתה יכול לרכוש את הזול ביותר בכ-$40 ואת היקר ביותר עבור $90, כך שתוכל לבחור מבין מבשלות הבירה הזולות האלה. מה שגרם למבשלים האלה לשמח את הקהל הוא הטעם של האספרסו והקפוצ’ינו שהם מבשלים. הוא משתמש במקציף סילון מסתובב שיכול לייצר אספרסו מוקצף מאוד וקפוצ’ינו שמנת.

חן

מכונת הקפוצ’ינו והאספרסו של אימוסה נראית בהתחלה כמו מכשיר לא מהעולם הזה, אבל אם לשפוט לפי ביקורות הצרכנים שלה, היא מספקת אספרסו וקפוצ’ינו טעימים. הוא קיבל דירוג מופתי של 4 מתוך 5. הוא גם זול ונמכר במחיר נמוך של 30$.

המילטון

חברת המילטון מציעה מגוון של מכונות אספרסו וקפוצ’ינו חוף שניתן להשתמש בהן הן בפנים והן בחוץ. זה עדיין מגיע עם מחיר סביר של $70.

הוא מתהדר במקציף ללא התעסקות וללא בלגן שיכול לעבוד היטב במתן קצף טעים וקרמי עבור האספרסו והקפוצ’ינו שלך. זה עובד היטב בכל תרמילי או אספרסו שנמדדו מראש שאתה אוהב.

מר קפה

מר קפה הוא אחד המובילים בעסקי מכונות הקפה. הם מציעים גם מכונות קפוצ’ינו ואספרסו במחירים נוחים שיכולים לעלות עד 70 דולר. הוא מתהדר במערכת לחץ עוצמתית שיכולה ליצור קצף חלב שמנת. יש לו גם מערכת חימום בלוק תרמי כדי לשפר את הטעם של הקפוצ’ינו או האספרסו.

רוב יצרני הקפוצ’ינו משמשים גם כמכונת אספרסו כך שזה יהיה כמו להכות שתי ציפורים במכה אחת. בחר כל אחד מהמותגים שהוזכרו לעיל וסנן את הבחירות שלך של מבשל טוב. כך תוכלו לקבל את חווית הקפוצ’ינו שאתם מחפשים.


Source by Zach Smith

About admin

Check Also

שלבים למכירת קרמי שיזוף בסלון שלך

צור סביבה טובה הקמת סביבה עם המוצרים והעובדים הנכונים הם הכרחיים לניהול סלון מבוסס. סלון …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Recent Comments