יעדי טיול מסנוורים בבנגלדש

בנגלדש היא המקום שידוע בשדה הירוק, הגשת כתבות סרפנטיין, ניסים קבועים וחיי חברה מבריקים. זוהי מטרת פנטזיה עבור כל סוג של נוסעים מכיוון שיש לה כמה יעדים מדהימים לבעוט עבורם. זו הסיבה שמטרות נסיעות בבנגלדש מעוררות הרבה בכי ברחבי העולם.

לבנגלדש יש כמה יעדי נסיעה בלתי נתפסים אשר היפנטו את החוקרים במשך זמן רב למדי. מטרות הנסיעות של התיאוריות של בנגלדש הן מדהימות ביותר בטבען והן ביקרו על ידי מידה עצומה של מטיילים באופן עקבי. להלן חלק מיעדי הנסיעה יוצאי הדופן בבנגלדש אליהם כל מבקר חייב להגיע פעם אחת בחייו:-

Cox’s Bazar – חוף הים הארוך בעולם

מטרת הסיור הבולטת ביותר בבנגלדש היא קו חוף האוקיינוס ​​החולי כולו הארוך בעולם של קוקס בזאר. טענה נוספת לתהילה על קוקס בזאר היא השילוב המעניין של מדרונות וקו החוף של האוקיינוס. וזו הסיבה שהמצב הרגיל שלו מדהים והוא חמקמק בכל מקום על פני כדור הארץ. זו הסיבה שזה יעד הטיול המתויר ביותר בבנגלדש.

סנט מרטין שובה לב

יעד נסיעה מדהים נוסף של בנגלדש הוא האי סנט מרטין. זה יוצא דופן ליד Cox’s Bazar שהונח בחיק מפרץ בנגל. זהו אי האלמוגים הראשי של האומה עם מים כחולים צלולים לחלוטין של האוקיינוס. בלילה מואר ירח זה הופך לארץ פיקסיות כמו נוף רגיל שאיש לא יכול להתעלם ממנו.

Sundarbans – יער המנגרובים הגדול בעולם

סונדרבנס הוא יער המנגרובים הגדול בעולם, הממוקם בחלק הדרום-מערבי של בנגלדש והוא בולט בין יעדי המטיילים המבוקשים ביותר בבנגלדש. סונדרבנס הוא ביתם של הנמרים המלכותיים הבנגליים הנישאים ושל עצי סונדורי. יש בו מגוון עשיר של חיים טבעיים ומאובטח על ידי רשת של ערוצים מה שהופך את השממה לבולטת בין השממיות המעולות ביותר בעולם.

Sylhet – גן התה הגדול בעולם

Sylhet of Bangladesh הוא המקום בו מסודרת חממת התה הגדולה בעולם. זוהי עמדה של טריטוריות לא אחידות מאובטחות בשטיח ירוק ויש לה קיום חברתי חי של החמולות השונות שחיות כאן. יש לו בנוסף כמה מקומות קדושים מבורכים, מה שגורם לסילט לרצות מקום לאנשים הדתיים. הכל נחשב בולט בין שערי הסיור המבוקשים ביותר בבנגלדש.

קואקטה – בתו של הים

קואקטה זוכה לכבוד כל כך בטבע עד שהיא מכונה לעתים קרובות בתור הילדה הקטנה של האוקיינוס. זהו אחד המקומות הנדירים ביותר על פני כדור הארץ שבהם ניתן לראות את השמש לזרוח ושקיעה. בנוסף יש בו כמה יערות על חוף האוקיינוס ​​שהופכים אותו למקום מפתה למטיילים לבקר בהם.

אלו הם חלק מיעדי הטיול המופלאים של בנגלדש שבגלליהם בנגלדש מסתיימת בסופו של דבר כמקום מטיילים מפתה יותר ויותר בעולם. מה הסיבה שכולם בבנגלדש ומחוצה לה צריכים לבקר את יעדי הטיול המדהימים האלה של בנגלדש פעם אחת בחייו.


Source by Nandagopal Tripathi

About admin

Check Also

שלבים למכירת קרמי שיזוף בסלון שלך

צור סביבה טובה הקמת סביבה עם המוצרים והעובדים הנכונים הם הכרחיים לניהול סלון מבוסס. סלון …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Recent Comments