יעדי טיול בברזיל – מקומות שחובה לראות בברזיל

בידור יהיה המונח המדויק לזיהוי ברזיל. מדינה בדרום אמריקה, בברזיל יש קילומטרים של קו חוף, שמש זוהרת, חיי לילה משמחים, רגיעה, סוגי חופים, מקומות היסטוריים ופעילויות שונות, פסטיבלים ועוד ועוד. המדינה ברזיל מציעה חוויות לכל החיים. ברזיל ידועה גם כארץ הניגודים. הכנסת האורחים של הברזילאים הופכת את המקום לאטרקטיבי יותר. המדינה תמיד הייתה יעד תיירותי פופולרי.

בין ערי ברזיל, יש ריו דה ז’נרו, סאו פאולו, סלבדור, מנאוס, פלוריאנופוליס, גלינחס, רסיפה, בוזיוס, נטאל, ברזיליה, בלם, בוזיוס. בירת ברזיל היא ברזיליה. בעבר, ריו דה ז’נרו הייתה בירת ברזיל אולם בשל מיקומה של ברזיליה, היא הפכה לבירה. לברזיליה יש מחזה ארכיטקטוני. בברזיל, לכל עיר יש את היופי שלה.

בריו דה ז’נרו יש את אחת ההגדרות היפות בעולם. ריו דה ז’נרו היא ביתו של חוף קופקבנה המפורסם בעולם שהוא מקום חובה לראות. גם ריו דה ז’נרו מקדמת את פני המבקרים עם הפסל הגדול הזה של ישו בעל זרועות פתוחות על גבי קורקובדו, – פסל ישו הגואל – וזה גם מפורסם בעולם. ריו דה ז’נרו היא לגמרי מקום חובה. זו עיר פנטסטית. בריו יש גם כמה מוזיאונים נפלאים כמו ה-Museu Historico Nacional ו-Museu da Republica. יער טיג’וקה, הר הסוכר, ג’ארדים בוטניקו הם גם מקומות שכדאי לראות. הקרנבל הנוצץ המפורסם של ריו הוא פנטסטי ומפורסם מאוד בכל העולם.

סאו פאולו היא העיר הגדולה והקוסמופוליטית בברזיל. לעיר יש חיי לילה מפורסמים ומציעה הזדמנויות קניות. חלק מהאטרקציות הן Teatro Municipal, Casa do Grito e Capela Imperial, Memorial da America Latina, Edifício Copan של Niemeyer, Museu de Arte de São Paulo, Patío do Colégio, Santa Fe Plaza ועוד.

כמה מהמקומות המעניינים ביותר לבקר בהם ואטרקציות לראות בברזיל הם האי פרננדו דה נורוניה, אורו פרטו, אולינדה, מפלי איגואסו, העיירות הקולוניאליות של מינאס ג’ראיס, פנטנאל, אקווריום טבעי, צ’אפדה דיאמנטינה, אובאטובה, ריו נובו, Aeroporto de UFO , Cidade Alta, שמורת פיתוח בר קיימא, Cidade Alta, Encontro das Águas, Fernando de Noronha, Santa Efigênia dos Pretos Church, Caracol State Park, Sete Cidades National Park, Bonito, Manaus Opera House ועוד הרבה יותר.

השמש עם מזג אוויר חם, שמש מבריקה קוראים למבקרים בחופים המפורסמים בעולם של ברזיל. ערי החוף של ברזיל ידועות בזכות החופים היפים שלהן, בעיקר ריו דה ז’נרו. הקרנבל הברזילאי, יער הגשם של האמזונס, קפוארה הן גם המילים הבולטות ביותר על ברזיל.

הקרנבל מתרחש מדי שנה כפסטיבל ונמשך 40 יום לפני חג הפסחא. הרחובות הופכים תוססים כשהאנשים רוקדים ומשמיעים מוזיקה. הקרנבל בריו דה ז’נרו ידוע ברחבי העולם בזכות המצעדים שלו שערכו בתי הספר לסמבה בעיר בסמבדרום. Sambadrome הוא אחד מאתרי התיירות העיקריים של ריו. גם בברזיל, ישנם מספר קרנבלים ואלה מקיימים כמה תהלוכות קרנבל חשובות. לדוגמה, קרנבל Minas Gerais, קרנבל פרנמבוקו, קרנבל באהיה וכו‘. יער הגשם באמזונס הוא יער הגשם הגדול בעולם. ליער עדיין יש סודות משלו והוא בית לאלפי מינים. מקורו של הקפוארה בברזיל. הוא נחשב לסוג של ריקוד, משחק, ספורט או אמנות לחימה. כמבקר, אפשר אפילו ללמוד קפוארה.

ברזיל היא מדינה תוססת בה אפשר למצוא הרבה מה לעשות על פי רצונו/ה. על מנת לראות מה ניתן לעשות והיכן ניתן לבקר, תוכלו לצפות בסרטונים של ברזיל ב-Travelovideo.com


Source by Gokhan Ozbal

About admin

Check Also

Fort Jesus – גן העדן לתיירות החופים

ידוע בתור הקסם התיירותי הפופולרי ביותר במומבסה, פורט ישו הוא כנראה פיסת ההיסטוריה השמורה ביותר …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Recent Comments