הפלגת נופש מושלמת – שייט יוקרה גולט

אחד מיעדי התיירות הבין יבשתיים באמת היא המדינה היפה טורקיה ליד הים התיכון. טורקיה משקפת את ההשפעות של אירופה ואסיה כאחד וקווי החוף שלה נחשבים ליפים ביותר באזור הים התיכון. קווי חוף שלווים ובודדים, חופים מדהימים ואתרי נופש מדהימים פזורים בחופיה הקסומים של טורקיה וכל אחד מהם מהווה למעשה פיתוי גדול לתיירים ולמטיילים, אך הדבר הטוב ביותר לנסות הם חופשות הגולט היוקרתיות בטורקיה.

ראשית בואו נרד ליסודות- גולט היא ספינה ים תיכונית מסורתית ששימשה בעיקר על ידי סוחרים ולפעמים על ידי דייגים. הסירות המסורתיות הללו היו עשויות מעץ ואורכן היה המאפיין העיקרי שלהן. הגולטים המודרניים אינם שונים בשום אופן בצורתם, אבל מה שהשתנה הוא שכעת הם מעוצבים יותר כמו הפלגות יוקרה ומשמשים ככאלה. כבר לא הגולטים הם הבחירה של דייגים וסוחרים, אבל הם משמשים בעיקר להפלגות יוקרה על ידי נופשים לחופשה בחוץ במים היפים של הים התיכון.

אבל מלבד הים התיכון בלבד, טורקיה מציעה גם את החופים האירופיים הייחודיים של הים האדריאטי. צד זה של החופים הטורקיים נקרא כחול קרואטי וגולת הכותרת של אזור זה הם הערים והחופים האירופיים מימי הביניים כמו דלמטיה, דוברובניק, מפלי קורצ’ולה וקרקה וכו‘.

את המורשת ההיסטורית של טורקיה לא ניתן לבקר ביום אחד ולשם כך מטיילים צריכים לשכור הפלגות גולט לטורקיה. הפלגות אלו מגיעות בשני סוגים, אחד בו אתם מזמינים אחד יחד עם עוד כמה מטיילים שישאירו אתכם בקבוצה. השני הוא בו אתם משכירים שייט בודד בו תוכלו לבלות זמן איכות אמיתי עם הקרובים והיקירים שלכם. האחרון הוא בין הפופולריים שבהם הוא מבטיח שקט ושלווה עצומים יחד עם שירות ומתקנים מעולים. בין אם מדובר בשנורקלינג במים הצלולים של טורקיז ביי, טיולים בכמה איי ים תיכוניים מבודדים או ביקור באיזו עיירה היסטורית על החופים, הפלגות יוקרה בגולט בטורקיה מכילות את כל המרכיבים לחופשה מוצלחת ובלתי נשכחת.

אתה יכול למצוא שורה שלמה של חופשות גולט בטורקיה ומפעילי טיולים באינטרנט שיש להם מגוון מבצעים מצוינים במבצע. בדוק ביקורות והמלצות של לקוחות באתר כדי להבין טוב יותר את המוניטין של האתר. לפני הזמנת כל Gulet Cruises Holidays טורקיה הכינו מסלול טיול ומפה את המקומות שבהם תרצו לבקר. אז חפש בהתאם את ספק הטיולים שנותן את העסקה הטובה ביותר במסלול שלך ואז הזמינו אותו. שיהיה לך חג נהדר!!


Source by Ali Keskin

About admin

Check Also

שלבים למכירת קרמי שיזוף בסלון שלך

צור סביבה טובה הקמת סביבה עם המוצרים והעובדים הנכונים הם הכרחיים לניהול סלון מבוסס. סלון …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Recent Comments