אתרים ואטרקציות של לואנדה, אנגולה לתיירים

כיעד תיירות מוביל, לואנדה, אנגולה מפורסמת בזכות הקניות, המגוון התרבותי והנוף המרהיב שלה. זהו מקום מצוין לטייל בו, לעשות פיקניק ולחקור מספר אטרקציות תיירותיות בחינם. אטרקציות כמו מספר מסעדות, פאבים, מתחמי קולנוע, מונומנטים היסטוריים ומבנים מפורסמות בעולם. עם זאת, לואנדה מציעה גם פעילויות למטיילים שרוצים משהו מעבר לחוויית התיירות הרגילה. הנוף והצילום של לואנדה עוצרי נשימה וכדאי מאוד להקדיש את הזמן לטיול באזור הרחוק. מאמר זה מתאר כמה אטרקציות פופולריות שקוראים עשויים למצוא או לא יכולים למצוא במדריכי טיולים רגילים ללואנדה: פארק המשחקים קיסאמה, האנדרטה הלאומית, השגרירות האמריקאית, מחוז מוסולו ועוד רבים אחרים.

אנדרטה לאומית

זהו מגדל גדול הממוקם בדרום מערב לואנדה. שפע של מוזיאונים מקיפים את האנדרטה הלאומית, כולם בחינם לציבור. כל אחד מהמוזיאונים הללו לוקח ימים כדי לחקור במלואו. מאומנות ועד מדע, המוזיאונים הללו מציעים משהו לכל עניין וקבוצת גיל ומהווים תחנה חיונית בכל טיול אל האנדרטה הלאומית.

מוסולו

כשאתה נכנס למוסולו, אי במרחק כמה מרחקים מלואנדה, אתה מבחין במשהו יוצא דופן מיד. הבנק הלאומי של אנגולה, הבניין ציון הדרך של לואנדה, ממוקם בעיר בחזית המים „שולי“. הבניין הזה שווה צפייה!

פארק קיסאמה

ה קיסאמה הפארק הוא שמורת משחקים ענקית הממוקמת בדרום לואנדה. זה מחזה יוצא דופן לחוות. טיולי הספארי המלהיבים, התצוגות החזותיות הראוותניות והפילים וחיות רבות אחרות יכולים להעמיס במהירות על החושים. אם יש לכם יום או אפילו חצי יום ללא תוכניות ואתם רוצים ליהנות מהיופי של האזור הדרומי שלו, רדו קצת מהרצועה ותחדשו את רוחכם תוך צילום תמונות ייחודיות של לואנדה.

שגרירות ארה“ב

שגרירות ארה“ב בלואנדה מספקת שפע של תמיכה קונסולרית לאזרחים אמריקאים, כמו גם שירותי הגירה לאזרחי לואנדה שמתכננים לעבור לאמריקה. זהו מבנה הממוקם על ראש הגבעה. לקח 8 שנים עד שהבניין הזה הושלם. השגרירות מצוידת בכל הגאדג’טים והתקשורת העדכניים ביותר בתחום ההייטק.

לואנדה כיעד תיירותי מושלם במובנים רבים. והכי חשוב, זה נוח. נופשים ייהנו לבקר באתרים המגוונים מבחינה תרבותית ובאתרים בעלי משמעות היסטורית שמציעה לואנדה ובו בזמן ליהנות מהנוחות של השירותים המודרניים. מגוון רחב של פעילויות זמין, כולל ביקורים במבנים ההיסטוריים. הצצה מרתקת להיסטוריה זמינה והופכת את ההשקעה הזו באנגולה לאטרקטיבית עבור הנשמה.


Source by Vanessa Barros

About admin

Check Also

Fort Jesus – גן העדן לתיירות החופים

ידוע בתור הקסם התיירותי הפופולרי ביותר במומבסה, פורט ישו הוא כנראה פיסת ההיסטוריה השמורה ביותר …

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Recent Comments